top of page
Wulop (134)_edited.jpg

O WULOP

JEDINÝ SVĚTOVÝ ŠAMPIONÁT V PERMANENTNÍM MAKEU-PU

Wulop (117)-min.jpg

KDO JSME

SKUTEČNÁ SVĚTOVÁ UNIVERZÁLNÍ LIGA PERMANENTNÍHO MAKEUPU, KTERÁ SPOJUJE KONGRES A SOUTĚŽ V JEDNOM

Soutěž se skládá ze 2 fází (semifinále a finále). V desítkách zemích po celém světě probíhají jednotlivé semifinále, kde se soutěží v 5 kategoriích:

- Microblading

- Stínované obočí

- Strojové chloupky

- Rty

- Stínovaná oční linka

JAK TO FUNGUJE

Soutěžící v semifinále se mohou zúčastnit libovolného počtu kategorií. Je možné se zúčastnit i všech pěti kategorií.

Semifinále se mohou účastnit všichni umělci ze zkušenostmi v permanentním makeupu na jakékoliv úrovni.

Velmi odborná a nezávislá porota vyhodnotí vítěze pro každou kategorii. Vytvoří se tím národní tým, který poté letí reprezentovat Česko a Slovensko do světového finále, které se uskuteční na podzim 2024 v Turecku.

VÍTĚZOVÉ

VÍTĚZOVÉ 1.MÍSTA

Vyhrají dary od sponzorů a především tzv. SILVER BALÍČEK VE KTERÉM mají plně hrazeno 5 dní v 5ti hvězdičkovém hotelu all inclusive v Turecku.

Během těchto dnů bude probíhat samotné finále ve kterém vítězové semifinále budou reprezentovat svou prací Československý národní tým. Výherci budou mít možnost účastnit se 2 denního kongresu ve kterém budou vystupovat ty nejuznávanější světoví masteři a luxusní gala večeře kde se dozvíme kdo získá titul toho nejlepšího z nejlepších.

VÍTĚZOVÉ 2.MÍSTA

Vyhrají dary od sponzorů a 50% slevu na SILVER BALÍČEK.

VÍTĚZOVÉ 3.MÍSTA

Vyhrají dary od sponzorů a 30% slevu na SILVER BALÍČEK.

CO MÁME ZA SEBOU

Již máme za sebou tři úspěšné ročníky semifinále WULOP pro Českou a Slovenskou republiku ze kterého vítězové 5ti kategorií letěli reprezentovat naše země do světového finále v Turecku. 

V roce 2021 se semifinále WULOP účastnili umělci v 33 kategoriích. 

Ačkoliv to pro nás byla úplně nová zkušenost, jako tým jsme se umístili ve světovém finále kde soutěžilo 20 týmů z více jak 30ti zemí světa na nádherném 5. místě.

Mistrovství bylo natolik úspěšné, že v dalším roce 2022 a 2023 tento počet soutěžních kategorií v semifinále vzrostl na 92 kategorií.​

V roce 2024 očekáváme další nárůst. Věříme, že v Čechách a na Slovensku je velmi talentovaná půda umělců, kteří jen potřebují vzít odvahu a nebát se ukázat co v nich je. 

Toto mistrovství rozhodně není o soupeření. Nádherná přátelská atmosféra Vám dá spoustu nových zkušeností, navázání nových kontaktů, překonání svého strachu a příležitost stát se zářící hvězdou.

DSC_3749.JPG
bottom of page